NK ZELINA

MŽNL Središte 2015-16

 

2015/16 PROLJEĆE

16.kolo 05./06.03.2016. 15:00 17.kolo 12/13.03.2016. 15:00 18.kolo 19/20.03.2016. 15:30
MLADOST Z - KUSTOŠIJA 0:2 MOSLAVINA - MLADOST Z 1:0 MLADOST Z - ZELINA 1:1
MLADOST P - ZELINA 1:2 OGULIN - ZET 2:1 KUSTOŠIJA - UDARNIK 1:0
KARLOVAC 1919 - UDARNIK 1:0 SAVSKI MAROF - PONIKVE 2:2 MLADOST - GRADIĆI 2:0
LIBERTAS - GRADIĆI (28.03.) 2:0 RADOBOJ - POLET 1:4 KARLOVAC 1919 - DINAMO 1:0
POLET -DINAMO odg DINAMO - LIBERTAS 0:1 LIBERTAS - RADOBOJ 5:2
PONIKVE - RADOBOJ 0:0 GRADIĆI - KARLOVAC 1919 1:1 POLET - SAVSKI MAROF 0:0
ZET - SAVSKI MAROF 2:0 UDARNIK - MLADOST 4:1 PONIKVE - OGULIN 3:1
MOSLAVINA - OGULIN odg ZELINA - KUSTOŠIJA 1:2 ZET - MOSLAVINA 0:1
19.kolo 26.03.2016. 15:30 20.kolo 02/03.04.2016. 16:30 21.kolo 09/10.04. 16:30
ZET - MLADOST Z 0:3 MLADOST Z - UDARNIK 2:0 PONIKVE - MLADOST Z 2:1
MOSLAVINA - PONIKVE 2:1 ZELINA - GRADIĆI 1:1 ZET - POLET 2:1
OGULIN - POLET 3:6 KUSTOŠIJA - DINAMO 2:0 MOSLAVINA - LIBERTAS 0:2
SAVSKI MAROF -LIBERTAS 1:0 MLADOST - RADOBOJ 1:3 OGULIN - KARLOVAC 1919 4:5
RADOBOJ - KARLOVAC 2:0 KARLOVAC - SAVSKI MAROF 1:1 SAVSKI MAROF - MLADOST 5:1
DINAMO - MLADOST 4:0 LIBERTAS - OGULIN 5:1 RADOBOJ - KUSTOŠIJA 1:1
GRADIĆI - KUSTOŠIJA 2:3 POLET - MOSLAVINA 1:0 DINAMO - ZELINA 2:1
ZELINA - UDARNIK (28.03.) 1:2 PONIKVE - ZET 5:0 GRADIĆI - UDARNIK 0:2
22.kolo 16/17.04.2016. 16:30 23.kolo 23/24.04.2016. 17:00 24.kolo 30.04,/01.05.2016. 17:00
MLADOST Z - GRADIĆI 2:1 POLET -MLADOST Z 1:1 MLADOST Z - DINAMO 0:1 
UDARNIK - DINAMO 1:2 PONIKVE - LIBERTAS 2:2 GRADIĆI - RADOBOJ 5:1
ZELINA - RADOBOJ 2:1 ZET - KARLOVAC 1919 0:3 UDARNIK - SAVSKI MAROF 4:1
KUSTOŠIJA - SAVSKI MAROF 6:2 MOSLAVINA - MLADOST 4:1 ZELINA - OGULIN 2:1
MLADOST - OGULIN 1:1 OGULIN - KUSTOŠIJA 0:3 KUSTOŠIJA - MOSLAVINA 2:2
KARLOVAC 1919 - MOSLAVINA 1:1 SAVSKI MAROF - ZEINA 2:4 MLADOST - ZET 1:1
LIBERTAS - ZET 2:1 RADOBOJ - UDARNIK 0:2 KARLOVAC 1919 - PONIKVE 2:1
POLET - PONIKVE 2:0 DINAMO - GRADIĆI 1:0 LIBERTAS - POLET 4:0
25.kolo 07/08.05.2016. 17:00 26.kolo 14/15.05.2016. 17:30 27.kolo 21/22.05.2016. 17:30
LIBERTAS - MLADOST Z 4:0 MLADOST Z - RADOBOJ 1:1 KARLOVAC 1919 - MLADOST Z 0:0
POLET - KARLOVAC 1919 0:4 DINAMO - SAVSKI MAROF 4:1 LIBERTAS - MLADOST 7:0
PONIKVE - MLADOST 6:0 GRADIĆI - OGULIN
POLET - KUSTOŠIJA 0:3
ZET - KUSTOŠIJA 0:4 UDARNIK - MOSLAVINA 0:1 PONIKVE - ZELINA 1:2
MOSLAVINA - ZELINA 3:0 ZELINA - ZET 4:0 ZET - UDARNIK 0:0
OGULIN - ZELINA 1:0 KUSTOŠIJA - PONIKVE 3:1 MOSLAVINA - GRADIĆI 2:0
SAVSKI MAROF - GRADIĆI 2:1 MLADOST - POLET 0:4 OGULIN - DINAMO 4:0
RADOBOJ - DINAMO 1:2 KARLOVAC 1919 - LIBERTAS 1:0 SAVSKI MAROF - RADOBOJ 2:3
28.kolo 26.05.2015. četvrtak 17:30 29.kolo 29.05.2016. nedjelja 18:00 30.kolo 04.06.2016. subota 18:00
MLADOST Z - SAVSKI MAROF 2:3 MLADOST - MLADOST Z 2:4 MLADOST Z - OGULIN 7:0
RADOBOJ - OGULIN 5:0 KARLOVAC 1919 - KUSTOŠIJA 2:1 SAVSKI MAROF - MOSLAVINA 3:0
DINAMO - MOSLAVINA 4:2 LIBERTAS - ZELINA 3:2 RADOBOJ - ZET 1:1
GRADIĆI - ZET 1:0 POLET - UDARNIK 2:1 DINAMO - PONIKVE 1:1
UDARNIK - PONIKVE 2:3 PONIKVE - GRADIĆI 0:0 GRADIĆI - POLET 3:1
ZELINA - POLET 5:0 ZET - DINAMO 3:2 UDARNIK - LIBERTAS 2:0
KUSTOŠIJA - LIBERTAS 4:2 MOSLAVINA - RADOBOJ 4:1 ZELINA - KARLOVAC 1919 3:0
MLADOST - KARLOVAC 1919 0:5 OGULIN - SAVSKI MAROF 2:2 KUSTOŠIJA - MLADOST 6:0

2015/16 JESEN

1.kolo 29./30.08.2015. 18:00 2.kolo 02.09.2015. 17:45 3.kolo 05./06.09.2015. 17:00
KUSTOŠIJA - MLADOST Z 2:1  MLADOST Z - MOSLAVINA 3:0  ZELINA - MLADOST Z 1:1 
ZELINA - MLADOST 0:2  ZET - OGULIN 8:3  UDARNIK - KUSTOŠIJA 3:0 
UDARNIK - KARLOVAC 1919 0:2  PONIKVE - SAVSKI MAROF 3:0  GRADIĆI - MLADOST 0:0 
GRADIĆI - LIBERTAS 1:1  POLET - RADOBOJ 2:2  DINAMO - KARLOVAC 1919 4:0 
DINAMO - POLET 0:1  LIBERTAS - DINAMO 3:0  RADOBOJ - LIBERTAS 6:1 
RADOBOJ - PONIKVE 2:0  KARLOVAC 1919 - GRADIĆI 1:0  SAVSKI MAROF - POLET 1:2 
SAVSKI MAROF -ZET 0:0  MLADOST - UDARNIK 0:0  OGULIN - PONIKVE 0:2 
OGULIN - MOSLAVINA 2:0  KUSTOŠIJA - ZELINA 6:0  MOSLAVINA - ZET 1:2 
4.kolo 12./13.09.2015. 17:00 5.kolo 19./20.09.2015. 16:30 6.kolo 26./27.09.2015. 16:30
MLADOST Z - ZET 2:1  UDARNIK - MLADOST Z 2:1 MLADOST Z - PONIKVE 2:0
PONIKVE - MOSLAVINA 3:2 GRADIĆI - ZELINA 1:1 POLET - ZET 3:0
POLET - OGULIN 1:2 DINAMO - KUSTOŠIJA 1:0 LIBERTAS - MOSLAVINA 2:1
LIBERTAS - SAVSKI MAROF 2:0 RADOBOJ - MLADOST P 4:2 KARLOVAC 1919 - OGULIN 1:0
KARLOVAC 1919 - RADOBOJ 1:2 SAVSKI MAROF - KARLOVAC 1919 0:2 MLADOST - SAVSKI MAROF 3:1
MLADOST - DINAMO 1:1 OGULIN - LIBERTAS 4:0 KUSTOŠIJA - RADOBOJ 3:0
KUSTOŠIJA - GRADIĆI 3:0 MOSLAVINA - POLET 2:2 ZELINA - DINAMO 0:4
ZELINA - UDARNIK 3:0 ZET - PONIKVE 1:1 UDARNIK - GRADIĆI 0:0
7.kolo 03./04.10.2015. 16:30 8.kolo 08.10.2015. 16:00 9.kolo 11.10.2015. 16:00
GRADIĆI - MLADOST Z 0:0 MLADOST Z - POLET 2:1 DINAMO - MLADOST Z 2:4
DINAMO - UDARNIK 1:1 LIBERTAS - PONIKVE 2:3 RADOBOJ - GRADIĆI 0:1
RADOBOJ - ZELINA 0:0 KARLOVAC 1919 - ZET 1:3 SAVSKI MAROF - UDARNIK 0:4
S. MAROF - KUSTOŠIJA 2:0 MLADOST - MOSLAVINA 3:2 OGULIN - ZELINA 5:1
OGULIN - MLADOST 1:1 KUSTOŠIJA - OGULIN 5:0 MOSLAVINA - KUSTOŠIJA 2:2
MOSLAVINA - KARLOVAC 4:2 ZELINA - SAVSKI MAROF 2:3 ZET - MLADOST P 1:1
ZET - LIBERTAS 3:0 UDARNIK - RADOBOJ 3:1 PONIKVE - KARLOVAC 1919 2:0
PONIKVE - POLET 3:0 GRADIĆI - DINAMO 2:3 POLET - LIBERTAS 2:0
10.kolo 17./18.10.2015. 16:00 11.kolo 24./25.10.2015. 15:00 12.kolo 31.10.2015. 14:00
MLADOST Z - LIBERTAS 2:0 RADOBOJ - MLADOST Z 2:2 MLADOST Z - KARLOVAC 3:1
KARLOVAC 1919 - POLET 2:0 SAVSKI MAROF - DINAMO 2:1 MLADOST P - LIBERTAS 3:1
MLADOST - PONIKVE 2:0 OGULIN - GRADIĆI 0:1 KUSTOŠIJA - POLET 2:0
KUSTOŠIJA - ZET 1:0 MOSLAVINA - UDARNIK 2:3 ZELINA - PONIKVE 0:0
ZELINA - MOSLAVINA 7:4 ZET - ZELINA 6:0 UDARNIK - ZET 2:0
UDARNIK - OGULIN 4:0 PONIKVE - KUSTOŠIJA 0:1 GRADIĆI - MOSLAVINA 4:2
GRADIĆI - SAVSKI MAROF 3:0 POLET - MLADOST 5:0 DINAMO - OGULIN 4:0
DINAMO - RADOBOJ 0:0 LIBERTAS - KARLOVAC 1919 3:2 RADOBOJ - SAVSKI MAROF 0:2
13.kolo 07.08.11.2015. 13:30 14.kolo 14./15.11.2015. 13:30 15.kolo 21.11.2015. 13:00
S. MAROF - MLADOST Z 0:1 MLADOST Z - MLADOST P 1:0 OGULIN - MLADOST Z 4:2
OGULIN - RADOBOJ 2:0 KUSTOŠIJA - KARLOVAC 1919 2:0 MOSLAVINA - SAVSKI MAROF 4:1
MOSLAVINA - DINAMO 0:2 ZELINA - LIBERTAS 3:2 ZET - RADOBOJ 2:2
ZET - GRADIĆI 1:1 UDARNIK - POLET 0:0 PONIKVE - DINAMO 3:0
PONIKVE - UDARNIK 1:0 GRADIĆI - PONIKVE 3:2 POLET - GRADIĆI 2:2
POLET - ZELINA 1:0 DINAMO - ZET 4:2 LIBERTAS - UDARNIK 1:1
LIBERTAS - KUSTOŠIJA 0:2 RADOBOJ - MOSLAVINA 5:0 KARLOVAC 1919 - ZELINA 3:1
KARLOVAC - MLADOST 2:1 SAVSKI MAROF - OGULIN 2:1 MLADOST - KUSTOŠIJA 2:5 

Novosti

15.08.2017.

Supercup: ZELINA UZELA PEHAR

Finale završilo bez pobjednika. O peharu odlučivali jedanaesterci više...

30.07.2017.

Poraz od Mladosti

Zelina je povela, potom držala egal do kraja, kada domaći postižu pobjednički pogodak više...

27.07.2017.

MNT ZELINA 2017 Bjelovar osvojio turnir pionira

Uzbuđenja na drugom izdanju turnira mlađih pionira više...

27.07.2017.

MNT ZELINA 2017 Lokomotiva odnijela tehar limača

Izuzetno jak turnir limača u znaku prvoligaša više...

24.07.2017.

Hrvatski nogometni kup

Zelina i dalje u društvu nositelja preskače pretkolo više...

Sponzori i prijatelji kluba

 

GRAD ZELINA

GRAD SV.IVAN ZELINA

ZAGREBAČKA ŽUPANIJA

ZELINA PLIN

ZELINSKE KOMUNALIJE

ŽUPANIJSKE CESTE ZŽ

 

TISKARA ZELINA d.d.

RADIO SVETI IVAN ZELINA

 

  

 

 ZAGORJE GRADNJA d.d.