19.05.2018.

0:1 - Saez (25)
0:2 - Kolar (34)
0:3 - Ovčar (58)
Nakon deset proljetnih kola, Zelina je iznenadila čak i svoje navijače, jer nanizati osam pobjeda u dva niza graniči s čudom obzirom na tanki popis momčadi, koji je dodatno okrnjen ozlijeđenim igračima. I dalje su četvorica izvan stroja (Zubić, Pajač, Medverec, Zmazek), pa su u Strmcu Samoborskom morali u igru i prvići. Svoj debi u ovoj je sezoni imao vratar Nikola Posavec, a po prvi puta je za seniore odigrao Alan Pukšec, uz ulaske i Raića i Faletara. I nisu razočarali. Iako je Zelina tada već imala tri pogotka na svojoj strani, dodatni hendikep je bio i teška ozljeda Kolara, koji je iznešen s terena, a umjesto njega je u 50. minuti ušao Falcon. Ozljedu je pretrpio i Riveros, kojeg je zamijenio Pukšec, a udarac je dobio i prvi vratar Jurić - Bare, koji je nastavio braniti, no pred kraj i njega je trener zamijenio Posavcem.
U 25. minuti pao je prvi pogodak, Saez je učinio ono što zna dobro činiti, a svoj pogodak poklonio je našem vrataru koji je toga dana imao rođendan. Nesretni Kolar igrao je odlično, a svoj posebni naboj protiv svojih Samoboraca nagradio je pogotkom za 0:2 u 34. minuti, no šteta da se baš u okršaju sa svojim samoborcem tako teško ozljedio da je morao napustiti igru, a vjerojatno ga čeka i operacija. Uz već opisane ozljede koje su obilježile ovu tekmu, tu je i potvrda boljih na terenu u 58. minuti kada je sve zatvorio pogotkom Ovčar. Dalje je Zelina sigurno držala igru i rezultat, pa su svi igrači s klupe završili u igri, što je trebala biti radosnica ovog susreta, no zasjenile su to ozljede naših Lavova...

Nakon deset proljetnih kola, Zelina je iznenadila čak i svoje navijače, jer nanizati osam pobjeda u dva niza graniči s čudom obzirom na tanki popis momčadi, koji je dodatno okrnjen ozlijeđenim igračima. I dalje su četvorica izvan stroja (Zubić, Pajač, Medverec, Zmazek), pa su u Strmcu Samoborskom morali u igru i prvići.

Svoj debi u ovoj je sezoni imao vratar Nikola Posavec, a po prvi puta je za seniore odigrao Alan Pukšec, uz ulaske i Raića i Faletara. I nisu razočarali. Iako je Zelina tada već imala tri pogotka na svojoj strani, dodatni hendikep je bio i teška ozljeda Kolara, koji je iznešen s terena, a umjesto njega je u 50. minuti ušao Falcon. Ozljedu je pretrpio i Riveros, kojeg je zamijenio Pukšec, a udarac je dobio i prvi vratar Jurić - Bare, koji je nastavio braniti, no pred kraj i njega je trener zamijenio Posavcem.

Dalje je Zelina sigurno držala igru i rezultat, pa su svi igrači s klupe završili u igri, što je trebala biti radosnica ovog susreta, no zasjenile su to ozljede naših Lavova...