Protiv Trnja sami asistirali

05.08.2018.

Zanimljiva utakmica u kojoj smo uz nekoliko vrlih akcija uvidjeli i podosta individualnih pogrešaka, što je zasigurno najkorisnije za oba trenera, koji još moraju dobro istesati svoje pulene. Više je dekocentracije bilo na domaćoj strani, koji su u tri navrata napravili isti broj grešaka i ponudili gostima pogotke. Obrana Zeline nije se dobro razumjela u napadu plavih u 18. minuti, Sapo i vratar Jurić _ Bare htjeli su otkloniti opasnost, no nisu dobro iskomunicirali, što je iskoristio Vukadin i ponuđenu loptu smjestio u mrežu. Još jednom zakazali su defenzivci na početku drugog dijela, ovoga puta kaznio ih je Šlogar, a pogrešna lopta domaćih deset minuta kasnije došla je u noge Kožiću koji iskosa šalje u mrežu. Dojam je popravio Hrupec, koji je u 66. minuti dobru akciju nagradio jedinim pogotkom na utakmici iz akcije, ako ne računamo Krešićev na strani Trnja i Posavčev na strani Zeline, koji su poništeni zbog zaleđa. Utakmica je sadržavala agresivnu igru u kojoj su više prostora stvarali gosti, koji su bili i brojniji, dok kod domaćih ključne su bile individualne pogreške. Na utakmici prvi nastup za Zelinu imali su brazilci de Castro i Rodriguez Silva.

ZELINA - TRNJE 1:3 (0:1)
SV. IVAN ZELINA - ŠRC Hrastje. Gledatelja:30. SUDAC: Tihomir Kocek. Pomoćnici: Vuković, Kamenarić (svi S.I.Zelina)
STRIJELCI: 0:1 - Vukadin (18), 0:2 - Šlogar (47), 0:3 - Kožić (56), 1.3 - Hrupec (66)
ZELINA: Jurić - Bare, Ovčar, Dr. Palčić, Radoš, I. Posavec, Pajač, Zmazek, Skupnjak, Hrupec, Saez, S. Posavec (još su igrali: N. Posavec, De Castro, Pukšec, Silva, Litvić). TRENER: Tomica Pisačić
TRNJE: Gudelj, Vukadin, Marić, Mislini, Radić, Vikario, Špišić, Ježić, Kožić, Bubnjić, Šlogar (još su igrali: Gašparić, Babok, Abramović, Stojkovski, Glavić, Krešić, Turkalj, Jin, Bandić, Petranec, Ninčević). TRENER: Milivoj Bračun