Croatia u važnoj pobjedi

17.09.2015.

Učinkoviti su bili domaćini protiv trećeplasirane Sutle. Od početka nametnuvši svoju igru, inkasacija je uslijedila u 26. minuti kada se Crneković naklonio pred vratima, a pred kraj prvog dijal Oroz je pobjegao Sutlinoj obrani, sam krenuo na vrata, no nesebično umjesto šuta proigra Kristijana Antolkovića, koji spremno završava pogotkom. U drugom dijelu bude se gosti, prvo lošu reakciju domaćih iskorištava Smolčić smjestivši pod gredu, a za izjednačenje pobrinuo se koju minutu kasnije Hruševar.  Treći pogodak u sedam minuta precizni je udarac Sokića s bijele točke, nakon što je Oroz srušen u izgeldnoj situaciji pred vratima.  Ubrzo nakon što je ušao u igru, Bičak je zakucao s ruba šesnaeterca, a na samom kraju potvrdio se i Barilar pogotkom nakon što je dva puta bio u stopostotnim prilikama, prvi puta mu je Grba obranio, drugi puta naciljao je tik uz vratnicu.

CROATIA - SUTLA 5:2 (2:0)
HRASTJE - Igralište Croatije. Gledatelja: 60. Sudac: Petar Jerbić. Pomoćnici: Mihalj, Meić (svi V. Gorica).
CROATIA: Papak, Puhelek, Crneković (50-M.Šeb), Grabovac (83-Bičak), Filipović (70-Bošnjak), Gotal, Sokić, Oroz, Baček (78-Trcak), Mahnet, K. Antolković (73-Barilar). TRENER: Mario Papić
SUTLA: Grba, Vorih (64-Jakovina), Šarušić, Ivanković, Zendeli, Marković, Hruševar, Leskova, Stipković (46-Rašić), Gaiser (58-Šikač), Smolčić. TRENER: Vlatko Bilić
STRIJELCI: 1:0 - Crneković (26), 2:0 - K. Antolković (42), 2:1 - Smolčić (53), 2:2 - Hruševar (57), 3:2 - Sokić (61-11m), 4:2 - Bičak (89), 5:2 - Barilar (90)